Hakkımızda

Takipçi Satın Alma Sitesi

 

Son yılların en çok kullanılan uygulamaları kesinlikle sosyal medya uygulamalarıdır. İnstagram, twitter hatta facebook bile tüm yaş grubundan insanların en çok kullandığı uygulamalar haline geldi. İlk zamanlarda herkes tarafından kullanılan revaçta olan facebook zamanla yerini instagrama bıraktı.

Gerek uygulamanın rahat  kullanımı gerekse  ünlülerin tercih ettiği uygulama olması nedeniyle instagram  başta genç kesim olmak üzere facebook yerine tercih edilmeye başlandı. Ancak buna rağmen facebook hala kullanılmaya devam etmektedir.

Bu iki uygulama yanında eskiden beri kullanılagelen twitter da hala tercihler arasındadır. Bu uygulamaları kullanırken en önemli olan ise takipçi ve beğeni skalasıdır. İnsanların neredeyse tek önem verdikleri konular takipçi ve beğeni sayıları olmaktadır. Bunları artırmak binlere yüzbinlere çıkarmak hiç de kolay değildir. İşte tam bu noktada son zamanlarda en iyi kurtarıcı olarak takipcisatisnoktasi.com önerilebilir.

Tanıtım

Sosyal medya kullanıcılarının takipçi ve beğeni arayışını sonlandıran takipcisatisnoktasi.com çok cüzi miktarlara takipçi ve beğeni sayısını artırmak adına satış yapmaktadır. Özellikle birçok türden ürünlerin satışını yapan mağaza ve siteler ilk hesaplarını açtıklarında adlarını duyurmak adına takipçi sayısına ihtiyaç duymaktadır. Bu site uygun fiyatlarla bu imkanı sağlamaktadır.

İnstagram, twitter, facebook, youtube ve twitch gibi uygulamalar için takipçi ve beğeni tedarik etmektedir. Sayılan sosyal medya uygulamaları için hizmet vermektedir. Takipçi ve beğeni satın alınabilir hatta otomatik beğeni seçeneğiyle belirlenen sürede paylaşılan tüm gönderilerin beğenilmesi sağlanabilir.

1. İnstagram Hizmetleri

En çok kullanılan, paylaşım yapılan, takipçiye ve beğeniye ihtiyaç duyulan instagram uygulamasında takipcisatisnoktasi.com cüzi fiyatlara takipçi ve beğeni sağlamaktadır.

Tek yapmak gereken siteye giriş yapıp ana sayfada beliren seçeneklerden instagram hizmetleri seçeneğine tıklamaktır. Tıkladıktan sonra ekranda takipçi, beğeni ve otomatik beğeni seçenekleri belirmektedir. İsteğe göre seçeneklerden biri seçildikten sonra 100’den 5000’e kadar takipçi,  100’den 10.000’e kadar beğeni satın alınabilir. Otomatik beğeni seçeneğiyle belirlenen sürede paylaşılan instagram postlarının beğenilmesi de sağlanabilir.

Tüm bunlar da çok cüzi fiyatlara satın alınabilir. Beğeni satın almak takipçi satın almaktan daha uygun fiyatta satışa sunulmaktadır

2. Facebook Hizmetleri

İnstagrama göre daha eskide kalmış ancak hala kullanılmaya devam eden facebook uygulamasında da aynı hizmet sunulmaktadır. Farklı uygulama olması sebebiyle bu uygulamada sayfa beğenisi paketi hizmete sunulmaktadır.

Bu paket yine çok uygun fiyat aralığında 250 beğeniden 1000 beğeniye kadar beğeni satmayı teklif etmektedir. Facebook üzerinden sitelerinin reklamlarını yapan ya da sadece facebook sayfası sahipleri bu imkan dahilinde beğeni sayılarını artırabilmektedir.

3. Twitter Hizmetleri

Ülkemizde daha çok fikir ve düşüncelerin paylaşımı için kullanılan twitter uygulaması için de takipçi ve beğeni imkanları takipcisatisnoktasi.com’da sağlanmaktadır.

Twitter hizmetlerinde 500’den 3000’e kadar takipçi sağlama vaadinde bulunulurken 100’den 250’ye kadar retweet, yine 100’den 250’ye kadar favori sağlama vaadi satışa sunulmaktadır. Diğer hizmetlerde olduğu gibi bu hizmetlerde de çok uygun paket seçenekleri sunulmaktadır.

4. Youtube  Hizmetleri

Son birkaç yılın en çok kullanılan belki de instagramı bile geçen kullanıcısı olan youtube uygulaması için de hizmet sağlanmaktadır. Youtube son zamanlarda müzik ve film, dizi videoları dışında ünlü olmayan insanların içerik oluşturup kendilerini ya da başka herhangi bir şeyi kamerayla kaydederek paylaşılan bir uygulama oldu. Bu da daha çok kullanılmasını sağlamaya başladı.

Ancak belki de kullanımı artıran asıl sebep kazanılan paralar olmaktadır. Büyük paraların döndüğü bir gerçektir. Bu nedenlerle insanlar bu uygulamada da izlenme ve takipçi sayısını artırmaya ihtiyaç duymaya başladı.

250’den 500’e varan abone paketi ve çok yakında hizmete sunulacak izlenme paketiyle takipcisatisnoktasi.com yine çok cüzi fiyatlara hizmetlerini sunmaktadır.

5. Twitch Hizmetleri

Yine son zamanın gözde faaliyetlerinden biri de canlı yayın yapmaktır. Twitch uygulaması ünlülerin veya ünlü olmayanların canlı yayın yaparak takipçileriyle iletişime geçtikleri bir sosyal medya platformudur. Takipçi paketleriyle takipcisatisnoktası.com çok yakında bu uygulama için de hizmet sunacaktır.

Sağlanılan Kolaylıklar

Yukarıda açıklanan takipçi ve beğeni sayısı artırma, retweet ve abone sağlama gibi imkanlarla birlikte takipcisatisnoktasi.com birçok kolaylıkta sağlamaktadır. İnternet sitelerinin en zorda kaldıkları durumlardan biri güven sorunudur. Ancak bu site iletişim imkanları ve paketlerinde sağladıkları kolaylıklarla akıllardan “Acaba güvenilir mi?” sorusunu silmektedir.

Arkadaşlarından “Takipçilerin aracılığıyla bana beğeni gönder ” isteğinde bulunanların sağlanan kolaylıkları öğrendikten sonra bu siteyi tercih edeceği bir gerçektir. Uygun fiyatların yanında instagram için hızlı teslimat, şifre istenmemesi, 3D güvenli ödeme gibi; facebook için Türk hesaplar ve gerçek kullanıcılar sağlama kolaylıkları mevcuttur.

Ayrıca yine twitter için Türk ve gerçek, aktif kullanıcı sağlama, bir saat içinde tamamlanma gibi; youtube için Türk ve gerçek kullanıcı sağlama, bir iki haftada tamamlanma gibi daha birçok kolaylıklar sağlanmaktadır.

Menü

Sitenin kolay kullanımı için menü kısmını da anlatmak gerekmektedir. Menüye sitenin sağ üst köşesinde bulunan  üç çizgi ifadesine tıklanarak erişilmektedir.

Menü ana sayfada olduğu gibi paketlere erişimi sağlamakta aynı zamanda da site hakkında bilgi sahibi olduracak seçenekler sunmaktadır. Hakkımızda, müşteri sözleşmesi, blog ve iletişim gibi seçenekleri bünyesinde barındırmaktadır.

Ø Hakkımızda

Bu seçenekte site hakkında ilk kurulan takipçi ve beğeni sağlayan sitelerden olması gibi hususlar anlatılırken uygun fiyatlarıyla birlikte sitenin kullanımına da değinilmektedir. Kullanıcıların aldığı ‘beğeni satın al’ tavsiyelerini en güvenle satın alabileceği sitenin neden takipcisatisnoktasi.com olduğu da burada anlatılmaktadır.

Ø Müşteri Sözleşmeleri

Bu seçenekte ise yine müşteri güvencesini sağlamak ve müşterilerin nasıl bir sözleşmeyi kabul ettiklerini göstermek adına bu siteyi tercih edecek olan müşterinin kabul edeceği sözleşmenin içeriği paylaşılmaktadır.

Yükümlülüklerden sorumluluklara, tarafların kimliklerinden  kabul etmeyi taahhüt ettiği şartlara kadar birçok hususu barındıran müşteri sözleşmesi bu seçenekte sergilenmektedir.

Ø Blog

Menünün bu seçeneğinde sosyal medyayla ilgili blog yazıları yer almaktadır. Neden sosyal medya kullanıldığı, beğeni, takipçi konuları, sosyal medya uygulamalarının içerikleri gibi blog yazıları bu seçenekte sergilenmektedir.

Ø İletişim

Bu tarz satın alma işleminin gerçekleştiği sitelerden alışveriş yaparken müşterilerin ilk aklına gelen satıcıya nasıl ulaşacaklarıdır. Satın alma işlemi istenilen gibi olmadıysa, para iadesi istemi söz konusuysa müşteri en yetkili olan satıcıyla irtibat kurmak ister.

İnsanlara takipçi ve beğeni sağlayan takipcisatisnoktasi.com bu konuda da müşterilerine birçok imkan sunmaktadır. Gerek ana sayfada yer alan gerekse menüde yer alan iletişim seçenekleri mevcuttur.

Sitede yer alan iletişim numarasıyla normal arama yoluyla ya da Whatsapp üzerinden aynı numaraya mesaj atarak yetkili kişiye ulaşmak ve görüşmek mümkündür. İletişim konusunda endişesi olanların bu yollarla endişesi ortadan kaldırılmış olmaktadır.

Hızlı Sipariş İmkanı

Son olarak sitenin sunduğu en güzel olanaklardan biri de hızlı sipariş imkanıdır. Ana sayfada yer alan hızlı siparişe geç butonuna tıklayarak açılan sayfada istenilen platform(instagram, youtube gibi), kategori(beğeni, takipçi ya da abone gibi) ve paket (100 beğeni ya da 3000 takipçi gibi) seçilerek hızlı bir şekilde sipariş verilebilir.

Satın alınırken siteye giriş yapılan hesap yazılmalı, kişisel bilgiler verilmeli ve son olarak ödeme yapılarak aşamalar tamamlanarak alışveriş yapılmalıdır.